Celalettin İpekbayrak Kaderin Şifresini Çözmüş

Celalettin İpekbayrak, 16.06.2010  gecesi Saba Tümer’in konuğuydu. Programda isim ve doğum tarihimizin kaderimizde önemli etkilerinin olduğundan bahsetti.

“Kaderin Şifresi” isimli bir kitabı olan Celalettin İpekbayrak’ın kitap açıklaması şu şekildedir, “Nasıl ki evrende her şey birbiriyle bağlantılı ve evrendeki her şey birbirini etkilemekteyse, insanı oluşturan her unsurun da insanla bir bağlantısı vardır. Bu unsurlar arasına, “Doğum Tarihimiz” ve “İsmimizin Enerjetik” yapısı da dahildir.
Evren ve Dünya “Devresellik Prensibi”yle, belirli zamanlarda inişler ve çıkışlar yaşar, kritik devrelerden geçer. Peki ya evrenin parçası olan insan!… Bizim geçirdiğimiz ve geçireceğimiz kritik yılları “Devresellik Prensibi” içinde tespit edebilir miyiz? Sayıların yaşamımızdaki yeri nedir? Sağlık, iş, evlilik, okul hayatı ve şansımızın “Sayılar”la ilişkisi var mıdır?
İsimlerimiz “Kelâm”dır. Sestir. Bu seslerin, bu titreşimlerin bizim üzerimizdeki etkileri nelerdir? Çocuklarımıza koyduğumuz isimler onları nasıl etkiliyor? Doğru titreşimlerimizi nasıl tespit edebiliriz? ”

Saba Tümer’in programında harflere karşılık gelen bir isim analizi metodundan bahsedildi. Bu sistemde aşağıda belirtilmiş olan harflere karşılık numaralar mevcut. Bunlar ad ve soyada göre toplayınır. En son çıkan sayının da rakamları birbiryle toplanır. Sadece 11 sayısı toplanmaz. Çünkü isim analizi sonucu 11 olanlar, yaptıkları iş veya sanatla ilgili büyük üne kavuşacaklardır.  Örneğin Saba Tümer için;

saba=4+1+2+1 =8,   tümer=6+8+7+6+3=30   saba tümer = 8+30=38=3+8=11

Siz de kendi isim analiziniz için aşağıdaki tablodan faydalanabilirsiniz. Ancak diğer rakanların yorumları Celalettin İpekbayrak’ın kitabında gizli:)

1    A – Y – H – Ö

2    B – I – P – Z

3    C – İ – R

4    Ç – J – S

5    D – K – Q – Ş

6    E – L – T

7    F – M – U

8    G – N – Ü

9    Ğ – O – V – W – X

Ayrıca aşağıdaki linkten de Celalettin bey’in yazılarına ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dilerim:)http://www.cnnturk.com/2010/kaderin.sifresi/06/17/celalettin.ipekbayrak/580454.0/index.html

7 responses to “Celalettin İpekbayrak Kaderin Şifresini Çözmüş

  1. çok ilginç… benimki 9 çıktı..

  2. hayirli geceler ben cok zorluk cektim evlendigim gundenberi hic yuzum gulmedi 10 ekim 1995de evlendim ama hep kocam beni aldadmis nolurcevap bekliyorum hocam allah razi olsun

  3. Benim 12 çıktı tüh ya

  4. Hicte olağanüstü bi yorum gelmedi gayet siradan genel burc uorumu gibi bisey..bosuna 10 tl veripte 7979 amsj atmayin benden demesi

  5. sizler için çok üzülüyorum arkadaşlar.Birde bu şarlatanlara Hocam diyorsunuzya.Hiç bir hoca para talep edemez ancak san a verdiği bilgiler ve hizmet sana ışık tutup yardımcı olursa snin gönlünden bişeyler koparsa verirsin.

  6. ben parasız bakıyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s